Informujemy, że DODATKOWY NABÓR na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022 oraz na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 trwa do 30 kwietnia 2021!

Komunikat - dodatkowy nabór

 

Informujemy, że nabór na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022 trwa do 31.03.2021!

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, zasadami finansowymi, zasadami realizacji i listą umów międzyinstytucjonalnych oraz przewodnikiem Krok po kroku.

Student/ uczestnik studiów doktoranckich zgłasza zamiar wyjazdu do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.

Należy pamiętać, że oprócz zgłoszenia w Politechnice Lubelskiej, student powinien być zgłosić się do uczelni partnerskiej. Nominacji dokonuje pracownik BKM poprzez wiadomość mailową do wybranej uczelni, chyba że dana uczelnia wymaga rejestracji studenta na stronie internetowej uczelni. Daty przyjmowania zgłoszeń każda uczelnia partnerska ustala indywidualnie.

Szczegółowych informacji na temat naboru na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ udziela Magda Goździk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Informujemy, że nabór na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 trwa do 31.03.2021!

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, zasadami finansowymi, zasadami realizacji oraz informacjami ogólnymi na temat wyjazdów.

Student/ uczestnik studiów doktoranckich zgłasza zamiar wyjazdu do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym do którego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą.

Szczegółowych informacji na temat naboru na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+ udziela Magda Goździk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).