Informujemy, że nabór na wyjazdy na studia i praktyki w semestrze letnim 2022/2023 w ramach programu Erasmus+ trwa do 31 października 2022!

 
WYJAZDY NA STUDIA

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, zasadami finansowymi, zasadami realizacji i listą umów międzyinstytucjonalnych oraz przewodnikiem Krok po kroku.

Student/ uczestnik studiów doktoranckich zgłasza zamiar wyjazdu do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.

Uzupłniony Formularz zgłoszeniowy nalezy przekazaćdo koordynatora wydziałowego oraz mailowo do BKM (Magda Goździk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Należy pamiętać, że oprócz zgłoszenia w Politechnice Lubelskiej, student powinien być zgłoszony do uczelni partnerskiej. Nominacji dokonuje pracownik BKM poprzez wiadomość mailową do wybranej uczelni, chyba że dana uczelnia wymaga rejestracji studenta na stronie internetowej uczelni. Daty przyjmowania zgłoszeń każda uczelnia partnerska ustala indywidualnie.

Szczegółowych informacji na temat naboru na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ udziela Magda Goździk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

WYJAZDY NA PRAKTYKI

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, zasadami finansowymi, zasadami realizacji oraz informacjami ogólnymi na temat wyjazdów.

Student/ uczestnik studiów doktoranckich zgłasza zamiar wyjazdu do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym do którego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą. Oba dokumenty należy przekazać do koordynatora wydziałowego oraz mailowo do BKM (Magda Goździk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Szczegółowych informacji na temat naboru na wyjazdy na praktyki w ramach programu Erasmus+ udziela Magda Goździk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).