Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ trwa do 30.04.2021r.

WYJAZDY NA STUDIA

Osoby zainteresowane wyjazdem na studia prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji oraz listą uczelni partnerskich. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/ oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i/lub polskim.

WYJAZDY NA PRAKTYKI

Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą.

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/ oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i/lub polskim.

Dokumnety należy składać do koordynatora wyłącznie drogą mailową!

Studenci posiadający udokumentowane prawo do otrzymywania stypendium socjalnego w Politechnice Lubelskiej mogą otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej pochodzące z budżetu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Studenci niepełnosprawni mogą otrzymać dodatkowe środki na pokrycie kosztów związanych z ich niepełnosprawnością, bez których ich mobilność nie byłaby możliwa. Dodatkowe wsparcie dotyczy zarówno wyjazdów na studia jak i na praktykę. Więcej informacji na temat zasad otrzymania dodatkowego wsparcia znajduje się na stronie BKM.

W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na studia lub praktyki prosimy o kontakt: Magda Goździk (81 538 46 39, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 6).

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie Erasmus+!

Zespół BKM

ulotka2