Szanowni Studenci i Koordynatorzy Wydziałowi Politechniki Lubelskiej!

Informujemy, że rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ trwa do 31.03.2020r.
Rekrutacja prowadzona jest formie elektronicznej. 

Prosimy osoby wyrażające chęć wyjazdów na studia i praktyki o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych do koordynatorów wydziałowych, a także do pracowników Biura Kształcenia Międzynarodowego.

Studia: Patrycja Wójtowicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Praktyki: Julia Michalska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lista koordynatorów wydziałowych znajduje się tutaj. Formularze zgłoszeniowe na wyjazdy zagraniczne znajdują się w zakładce studia i praktyki.

Uprzejmie prosimy koordynatorów o wysłanie list studentów do dziekanatu w celu uzyskania średniej ocen studentów. Protokół z rekrutacji przekazany będzie do BKM również w formie eletronicznej.

Komunikat Prorektora ds. studeckich PL z dn. 16.03.2020r.

Komunikat Prorektora ds. studenckich PL z dnia 19.03.2020r. dot. naboru na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+

Działając na podstawie Zarządzenia Rektora PL Nr R-19/2020 z dn. 11.03.2020r. oraz Komunikatu Nr 3/2020 Rektora PL, a także monitorując obecną sytuację epidemiczną w Polsce, będziemy informować Państwa o terminach rekrutacji oraz trybie jej prowadzenia i o wszelkich zmianach dotyczących wyjazdów zagranicznych na studia i praktyki Erasmus+.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Zespół BKM