W dniach 21-25 października 2019 r. Biuro Kształcenia Międzynarodowego będzie gościć 30-osobową delegację pracowników uczelni wyższych z krajów Algieria, Białoruś, Brazylia, Indonezja, Litwa, Maroko, Portugalia, Panama, Rumunia. Pracownicy będą przebywać w Politechnice Lubelskiej w ramach programu Erasmus+.

Celem wizyty jest zapoznanie się z funkcjonowaniem poszczególnych działów Politechniki Lubelskiej oraz  miasta Lublin. Podczas zaplanowanych warsztatów zostaną omówione zasady wymiany studentów i pracowników w ramach programu Erasmus+. Zaproszeni nauczyciele akademiccy poprowadzą cykl wykładów otwartych dla studentów i pracowników PL, które odbędą się we wtorek i środę zgodnie z załączonym harmonogramem. Głównymi zagadnieniami wykładów będą: zarządzanie różnorodnością - dobre praktyki we współpracy z biznesem i przemysłem oraz internacjonalizacja szkolnictwa wyższego i badań naukowych. Wykłady poprowadzą nauczyciele z wydziałów zarządzania, mechanicznego, elektrotechniki i informatyki uczelni partnerskich.

Serdecznie zapraszamy społeczność akademicką Politechniki Lubelskiej do spotkania się z gośćmi zagranicznymi oraz aktywnego uczestnictwa w wykładach otwartych.

Osoby zainteresowane spotkaniem się z przedstawicielami uczelni zagranicznych proszone są o kontakt z Biurem Kształcenia Międzynarodowego.

Kontakt:

Małgorzata Wilczyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 4357

Yuliia Boiko, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 4598

 

Program