Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach których Student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Celem programu jest wykształcenie osób ukierunkowanych na tworzenie własnych start-upów poprzez edukację techniczną niszowych specjalizacji informatycznych (major) tj. cyberbezpieczeństwo, data science, systemy autonomiczne i inne dostępne na stronie internetowej (https://masterschool.eitdigital.eu), wspierany nauką o przedsiębiorczości i innowacyjności w ITC (minor).Aplikacje na studia niedawno się zaczęły, stąd najwyższy czas, aby zacząć reklamować ten program, a potrwają do 15 kwietnia 2019. Wysyłam skromną prośbę o wpisanie tej informacji do kalendarzy/portali społecznościowych/aktualności wraz z adresem do strony internetowej, byłbym bardzo wdzięczny. Ewentualni studenci mogą sporo zyskać, ponieważ program jest bardzo młody, a także atrakcyjny finansowo za którymi stoi Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT). Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:
- nawet do €850 miesięcznie przez 24 miesiące;
- 50% umorzonej opłaty czesnych (czyli jedyne €750 na rok);
opłacona 10-14 dniowa szkoła letnia w jednym z europejskich miast (Skandynawia, kraje Europy Zachodniej i Południowej lub Węgry);
- naukę w języku angielskim;
podwójne dyplomowanie dwóch renomowanych uczelni europejskich;
- dostęp do dedykowanego portalu nt. ofert pracy dla absolwentów programu;
- możliwość korzystania z biur EIT na terenie całej Europy;
- w całości opłacone wydarzenia rozpoczynające oraz kończące program;

- prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne na czas trwania studiów;
- multikulturowe środowisko wraz ze świetną siecią nowych, wartościowych znajomości;

Jedną z możliwości poznania projektu studiów magisterskich jest udział w szkole letniej, jest to świetna okazja aby poznać obecnych studentów programu i dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu, informację o tym można znaleźć pod linkiem https://masterschool.eitdigital.eu/about-us/arisestudentopportunities/.


Program jest adresowany głównie dla osób które kończą studia I stopnia, lecz osoby posiadające już tytuł magistra również są mile widziane. Wiele osób, które zdecydowały na program były zatrudnione najczęściej po ukończeniu studiów I stopnia i po przerwie zdecydowały się na uzupełnienie edukacji wyższej korzystając właśnie z tej bardzo unikalnej oferty. Stąd osoby pracujące myślące o tytule magistra, spróbowaniu studiowania za granicą bez ponoszenia wygórowanych kosztów są bardzo wartościowe dla naszej rekrutacji.